• WAKACYJNY KONKURS "KOMORÓW ZA 100 LAT"

•  Ogłaszamy konkurs na wakacje pt. „Komorów za 100 lat”

1.Zasady

1. Organizatorem konkursu pt. Komorów za 100 lat (zwane dalej Konkursem) jest Stowarzyszenie Moja Mała Ojczyzna Komorów (zwane dalej „Organizatorem”).

2. Adres Organizatora: Komorów 123 A, 36-110 Majdan Królewski.

3. Osoba odpowiedzialna za przebieg i realizację Konkursu oraz uprawniona do udzielania informacji na temat Konkursu Jolanta Stolarz tel.603080916

2.Tematy

1. Tytuł Konkursu: Komorów za 100 lat.
            2. Prace konkursowe powinny prezentować wizję świata, jaka powstała w wyobraźni dzieci i młodzieży powyżej 12 r. życia

3. Warunki uczestnictwa

1. Konkurs kierowany jest do grup wiekowych. Grupę  reprezentować będą prace wykonane przez dzieci  w wieku od  12 lat.

2. Uczestnikiem Konkursu może zostać każde dziecko  powyżej -12 lat.

3. Każdy uczestnik Konkursu może przedstawić jedną pracę.

4. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

5. Praca plastyczna może być zrealizowana w dowolnej technice (np. ołówek, węgiel, kredka, pastele, farby, wycinanki, wyklejanki, kolaż, grafika komputerowa itp.).

6. Format pracy: A4. A3

8. Złożone na Konkurs prace powinny zawierać w wiadomości mailowej imię i nazwisko autora pracy, z podanym telefonem kontaktowym, nazwą szkoły oraz klasą.

9. Do każdej konkursowej pracy plastycznej należy dołączyć zgodę opiekuna prawnego na udział w Konkursie i przetwarzanie danych osobowych dziecka zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. według wzoru określonego w Załączniku nr 1 do Regulaminu Konkursu.

10. Prace  składane i nadesłane na Konkurs muszą być pracami oryginalnymi, własnymi, wykonanymi samodzielnie, nigdzie wcześniej niepublikowanymi, nie przedstawianymi na innych konkursach. Nadesłanie prac na Konkurs jest jednoznaczne ze złożeniem deklaracji w powyższych zakresach.

11. Prace będą oceniane indywidualnie (nie przyjmujemy prac zbiorowych i nie przewidujemy nagród zbiorowych

4.Terminy i warunki dostarczenia prac

1. Prace konkursowe należy przesłać do dnia 30.09.2022r. Prace przekazane po podanym terminie nie będą dopuszczone do konkursu i poddane ocenie.

2. Rozstrzygnięcie Konkursu: 07.10.2022r.

3. Ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 12.10.2022r.

4. Laureaci Konkursu zostaną powiadomieni o przyznaniu nagród drogą mailową bądź telefonicznie.

5. Zasady ocen prac

1. Z przedłożonych prac komisja konkursowa wybierze 4 prace, których autorzy otrzymają nagrody.

2. Prace oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami:

a) zgodność z tematem Konkursu,

b) oryginalność, pomysłowość w przedstawieniu tematu,

c) samodzielność,

d) estetykę wykonania,

3. Zebranie członków Komisji odbędzie się w dniu 07.10.2022r.

4. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne i nie podlegają odwołaniom.

5. Prace konkursowe, które nie będą posiadały zgody opiekunów, o której mowa , nie będą oceniane przez Komisję Konkursową.

• NAUKA PŁYWANIA

• Od poniedziałku, czyli od 11 lipca, zaczynają się zajęcia nauki pływania.  Wyjątkowo poniedziałkowy kurs odbędzie się popołudniu. Zbiórka  uczniów pod szkołą o gdzinie 16:25, przewidywany powrót 18.30. Zachęcamy do wyjazdu także tych, którzy nie składali deklaracji.Jednorazowy koszt -7zł. Nie zapomnijcie strojów kąpielowych :). Zachęcamy do licznego uczestnictwa.

• BASEN ODWOŁANY

• Informujemy, że w tym tygodniu (04 - 08  lipiec 2022) nie będzie wyjazdów na basen z powodu remontu. Zajęcia powinny ruszyć od następnego tygodnia.