• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

• 4 września (poniedziałek) zapraszamy uczniów i rodziców na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się według harmonogramu:

9:00 -  uroczysta Msza Święta;
            10:15 - akademia w PSP w Komorowie, a następnie spotkanie z wychowawcami poszczególnych klas.

Uczniowie mogą skorzystać z dowozu autobusu szkolnego po Mszy Świętej do szkoły oraz po zakończeniu inauguracji nowego roku szkolnego.

Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny dostarczy wszystkim samych pozytywnych wrażeń, pozwoli rozwinąć talenty i zainteresowania oraz nawiązać prawdziwe przyjaźnie. Czekamy na Was!

• ŚWIETLICA SZKOLNA

• Dyrekcja PSP w Komorowie informuje, że świetlica szkolna dla dzieci rodziców pracujących będzie czynna w godzinach od 6:30 do 16:00. Indywidualne potrzeby związane z pobytem dziecka prosimy zgłaszać do kierownika świetlicy - Pani Anety Piekarz.

• INFORMACJA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

• DYREKTOR PSP IM. MARII KONOPNICKIEJ W KOMOROWIE INFORMUJE,
            ŻE WSZYSTKIE DZIECI ZGŁOSZONE DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO NA ROK SZKOLNY 2023/2024 W PSP KOMORÓW ZOSTAŁY PRZYJĘTE.

DYREKTOR PSP IM. M. KONOPNICKIEJ
            W KOMOROWIE